MZ Bad Bergzabern - hodnocení

  • 22. 3. 2019, 09:47

16. - 17. 3 se 10 mladších plavců zúčastnilo MZ v Bad Bergzabernu. Výprava byla úspěšná - v konkurenci 21 oddílů z celé Evropy a 5-ti oddílů z Německa získali naši plavci 2 zlaté medaile / Dominik Šindelář /, 3 stříbrné / Dominik Šindelář, Terka Čermáková, Jirka Bureš /a 5 bronzových / Dominik Šindelář, Terka Čermáková, Jaromír Štěpánek /. Do 6. místa se dále umístili Filip Vasileski, Erik Moskaliev a Jakub Štětina. Dominik Šindelář získal pohár za nejlepší výkon žáků r. 2007.
Náročné 2 dny jsme v neděli večer zakončili na tradiční diskotéce, kterou si všichni skvěle užili.
Tato skupina našich plavců náš oddíl skvěle reprezentovala.

Informace

 

Prosíme rodiče účastníků náboru, aby vyplnili údaje do formuláře zde:
 

INFORMACE o platbě známek OLYMP a ČSPS

Prosíme o platbu členských známek Olymp a ČSPS.

Známka Olymp:

- 300 Kč - děti do 18 let, studenti do 26 let, důchodci

- 600 kč - ostatní

Známka ČSPS:

- 10 kč - děti mladší 10-ti  let

- 30 kč - děti r. narození 2009

- 100 kč - r. narození 2008 a starší

 

Číslo účtu: 207442359/0800

Variabilní symbol: 31528


Upozornění pro rodiče dětí přípravky I a II.

 
Žádáme rodiče, aby své děti přivedli a po tréninku vyzvedli vždy 10 min. před / po  / tréninku. Není možno se během výuky zdržovat v prostorách recepce bazénu. Využijte místnost ve vrátnici nebo vestibul budovy B, kde je možnost připojení internetu, kávovar, sezení.
Děkujeme za pochopení

 

Hospodářka oddílu bude přítomna každé úterý 17-18

 

Partneři

Na činnost mládeže a seniorů našeho oddílu přispívá prostřednictvím sportovních grantů Magistrát hlavního města Prahy, kterému děkujeme! smiley