Hodnocení LETNÍ MČR

• 23. 7. 2019, 10:48

Od 20. do 23.června proběhlo v Českých Budějovicích mistrovství ČR dorostu a dospělých. Medailové žně odstartovala ve čtvrtek dopoledne Maruška Štěpánková, která získala mistrovský titul na 200m prsa. Odpoledne vybojovala Anička Plíhalová 2.místo v kategorii žen a Honza Šefl získal titul mistra republiky na 50m volný způsob.
V pátečním finále se představila opět Anička Plíhalová, tentokrát na trati 50m prsa a doplavala na 2.místě.
Sobotní odpolední program přinesl Honzovi Šeflovi druhý mistrovský titul na 100m motýlek, čas 53,01s ovšem nestačil na splnění limitu na letošní mistrovství světa.
Závěrečný den mistrovství byl úspěšným pro Terku Bujárkovou, která dokázala ve velké konkurenci vybojovat 2.místo na 50m motýlek. Anička Plíhalová uzavřela medailovou sbírku 3.místem na 100m prsa a Honza Šefl i přes zranění nastoupil ve finále nejkratší motýlkové trati a doplaval druhý.
V dorosteneckých finále #olympsquad skvěle reprezentovaly také Berenika Vebrová, která doplavala na nepopulárním 4.místě na 400m polohově a Viki Kořínková, jež obsadila 6.místo na 50m znak.
Závodníkům a závodnicím gratulujeme a Aničce Plíhalové s Honzou Kreníkem budeme držet palce na blížící se univerziádu 2019
Mějte se krásně! #olympsquad

Informace

Tréninky všech skupin začínájí dle loňského rozvrhu od 2.9. na PA

INFORMACE o platbě známek OLYMP a ČSPS

Prosíme o platbu členských známek Olymp a ČSPS.

Variabilní symbol: 31528

Upozornění pro rodiče dětí přípravky I a II.

Žádáme rodiče, aby své děti přivedli a po tréninku vyzvedli vždy 10 min. před / po  / tréninku. Není možno se během výuky zdržovat v prostorách recepce bazénu. Využijte místnost ve vrátnici nebo vestibul budovy B, kde je možnost připojení internetu, kávovar, sezení.